Na této stránce Vás seznámíme s tím, co jsme kdy dělali:

Chronologický seznam dosud ODEHRANÝCH "ŠTACÍ" naleznete níže



Výčet dosud UVEDENÝCH INSCENACÍ:

O.Henry: Poctiví společníci
premiéra 13.3.2013, dosud se hraje
podrobnosti naleznete zde

Lumír Kubátko: Podhorský penzion
premiéra 23.5.2012, dosud se hraje
podrobnosti naleznete zde

Josef Pšenička: Máňa hrdina
premiéra 25.5.2011, dosud se hraje
podrobnosti naleznete zde

Josef Pšenička: Kdo to asi přišel
premiéra 3.6.2010, dosud se hraje
podrobnosti naleznete zde

Yves Jamiaque: Pan Hamilkar
premiéra 9.2.2009, 2.alternace 28.5.2009, derniéra 6.10.2011 v Říčanech (hráli jsme 11 x)
podrobnosti naleznete zde

Lewis Carroll: Alenčiny rošády
premiéra 15.5.2008, dosud se hraje
podrobnosti naleznete zde

Bengt Ahlfors: Divadelní komedie
premiéra 24.5.2007, derniéra 11.6.2010 ve Stránčicích ( hráli jsme 25 x )
podrobnosti naleznete zde

Josef Pšenička: Líný Honza
premiéra 24.5.2006, derniéra 25.5.2008 v H.Počernicích ( hráli jsme 20 x )

obnovená premiéra 15.5.2010, opět se hraje!
podrobnosti naleznete zde

Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán
premiéra 2.11.2005, derniéra 9.6.2007 v H.Počernicích ( hráli jsme 19 x)
podrobnosti naleznete zde

Pavel Němec: Tak takhle to bylo aneb Život je jen náhoda...
premiéra 19.10.2004, od 1.1.2006 se hraje v souboru BANDA
( ve Svatopluku jsme hráli 13 x )
podrobnosti z doby, kdy se hra hrála ve Svatopluku naleznete zde

Pavel Němec: Doba kamenná
premiéra 29.5.2003, derniéra 22.3.2005 (hráli jsme 22 x)
podrobnosti naleznete zde

Oldřich Daněk: Střípky o královnách (původní název: Nástup dam)
premiéra 26.6.2002, derniéra 11.11.2005 ( hráli jsme 24x )
podrobnosti naleznete zde

Pavel Němec: Podvodník a král
premiéra 30.5.2001, derniéra 15.5.2003 (hráli jsme 13 x)
podrobnosti naleznete zde

Bolemír Noc: Čekatel
premiéra 7.11.2000, derniéra 26.5.2005 v Benešově ( hráli jsme 21 x )
podrobnosti naleznete zde

Oldřich Daněk: Kulhavý mezek aneb výbuch na jičínském zámku
premiéra 7.6.1999, derniéra 5.12.2001 (hráli jsme 28 x)
podrobnosti naleznete zde



SEZNAM DOSUD ODEHRANÝCH "ŠTACÍ"

Průběh sezóny 2013/2014 (11 představení )

17.1.2014 Říčany - Na Fialce
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

27.12.2013 Heřmaničky sokolovna
O.Henry: Poctiví společníci

27.12.2013 Heřmaničky sokolovna
Josef Pšenička: Líný Honza

7.12.2013 Louňovice hotel sv.Hubert
Josef Pšenička: Máňa hrdina

4.12.2013 Říčany - Na Fialce
O.Henry: Poctiví společníci

23.11.2013 Zbraslav - Kaškova Zbraslav
O.Henry: Poctiví společníci

17.11.2013 Čerčany
O.Henry: Poctiví společníci

16.11.2013 Praha - Karlínské jeviště
O.Henry: Poctiví společníci

2.11.2013 Louňovice hotel sv.Hubert
Josef Pšenička: Líný Honza

27.10.2013 Kozojedy
Josef Pšenička: Líný Honza

19.9.2013 - Mukařov, Mukařovský Pištěk
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

Průběh sezóny 2012/2013 (12 představení )

25.5.2013 Horní Počernice - divadlo v přírodě
Josef Pšenička: Líný Honza

4.5.2013 Struhařov
Josef Pšenička: Máňa hrdina

2.5.2013 Benešov - DDS
O.Henry: Poctiví společníci

16.4.2013 Bystřice - div.přehlídka Ludvíka Němce
O.Henry: Poctiví společníci

24.3.2013 Jilemnice - Společenský dům
Josef Pšenička: Máňa hrdina

1.3.2013 Benešov - divadlo na Poště
O.Henry: Poctiví společníci - PREMIÉRA

1.3.2013 Turnov - div.přehlídka Modrý kocour
Josef Pšenička: Máňa hrdina

1.12.2012 Vrané nad Vltavou - sokolovna
Josef Pšenička: Líný Honza

18.11.2012 Říčany - Div.přehlídka Šatopletův podzim
Josef Pšenička: Máňa hrdina

12.11.2012 - Vlašim
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

21.9.2012 Mukařov - Mukařovský Pištěk
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

20.9.2012 Mukařov - Mukařovský Pištěk
Josef Pšenička: Máňa hrdina

Průběh sezóny 2011/2012 (19 představení )

10.6.2012 Sázava - divadlo
Josef Pšenička: Máňa hrdina

9.6.2012 H.Počernice - divadlo v přírodě
Josef Pšenička: Máňa hrdina

25.5.2012 Nový Bor - 30.ročník oblastní přehlídky Dospělí dětem 10:00
Josef Pšenička: Máňa hrdina

25.5.2012 Nový Bor - 30.ročník oblastní přehlídky Dospělí dětem 8:30
Josef Pšenička: Máňa hrdina

23.5.2012 Benešov - PREMIÉRA
Lumír Kubátko: Podhorský penzion

17.5.2012 Benešov - Dny divadla Svatopluk
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

15.4.2012 Vrané nad Vltavou
Josef Pšenička: Máňa hrdina

19.1.2012 - Neveklov
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

10.12.2011 Tehov
Josef Pšenička: Máňa hrdina

3.12.2011 Miletín - XVI.Divadelní Erbenův Miletín
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

12.11.2011 Praha - Karlín - divadelní přehlídka Karlínské jeviště
Josef Pšenička: Máňa hrdina

22.10.2011 H.Počernice - Čechův divadelní podzim
Josef Pšenička: Máňa hrdina

16.10.2011 Jilemnice - divadlo
Josef Pšenička: Líný Honza

6.10.2011 Říčany
Yves Jamiaque: Pan Hamilkar

29.9.2011 Bystřice u Benešova - divadelní přehlídka L.Němce
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

29.9.2011 Bystřice u Benešova - divadelní přehlídka L.Němce
Josef Pšenička: Máňa hrdina

26.9.2011 Bystřice u Benešova - divadelní přehlídka L.Němce
Josef Pšenička: Líný Honza

25.9.2011 Vrchlabí - divadlo Střelnice
Josef Pšenička: Líný Honza

21.9.2011 Benešov - 180 let amatérského divadla v Benešově
Josef Pšenička: Máňa hrdina

Průběh sezóny 2010/2011 (24 představení )

29.7.2011 Bechyně - Divadlo v trávě
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

7.7.2011 Mladá Boleslav - Léto na dlani
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

26.6.2011 Votice - v přírodě, dětský den
Josef Pšenička: Líný Honza

19.6.2011 Sedlec - Prčice
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

5.6.2011 Neveklov - v přírodě, dětský den
Josef Pšenička: Líný Honza

27.5.2011 Kroměříž - 4.ročník div.festivalu Ludmily Cápkové
Yves Jamiaque: Pan Hamilkar

25.5.2011 Benešov
Josef Pšenička: Máňa hrdina - PREMIÉRA

7.5.2011 Neustupov
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

17.4.2011 Železný Brod - divadlo
Josef Pšenička: Líný Honza

2.4.2011 Nová Ves nad Popelkou
Yves Jamiaque: Pan Hamilkar

27.3.2011 Děčín - 19.ročník přehlídky Děčínská brána
Yves Jamiaque: Pan Hamilkar

17.3.2011 Benešov divadlo - pro školy
Yves Jamiaque: Pan Hamilkar

25.2.2011 Sázava divadlo
Yves Jamiaque: Pan Hamilkar

20.2.2011 Turnov - divadlo přehlídka Modrý kocour
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

30.1.2011 Praha - divadelní přehlídka Karlínské jeviště
Josef Pšenička: Líný Honza

21.12.2010 Mukařov sokolovna - pro školy
Josef Pšenička: Líný Honza

28.11.2010 Mukařov sokolovna
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

2.11.2010 Benešov - odpolední představení pořádané MěKS
Josef Pšenička: Líný Honza

30.10.2010 Hrádek nad Nisou - benefiční představení po povodních
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

22.10.2010 Horní Počernice - Čechův divadelní podzim
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

22.10.2010 Horní Počernice - Čechův divadelní podzim
Josef Pšenička: Líný Honza

3.10.2010 Libice nad Cidlinou
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

2.10.2010 Kostelec na Černými Lesy - pivovár
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

23.9.2010 Bystřice u Benešova
Josef Pšenička: Líný Honza


Průběh sezóny 2009/2010 (16 představení )

13.6.2010 Stránčice u kaple sv.Anny
Josef Pšenička: Líný Honza

12.6.2010 Stránčice u kaple sv.Anny
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

11.6.2010 Stránčice u kaple sv.Anny
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

3.června 2010 Benešov - premiéra
Josef Pšenička: Kdo to asi přišel

28.května 2010 Nový Bor - 28.ročník oblastní přehlídky Dospělí dětem
Josef Pšenička: Líný Honza

15.května 2010 Kostelec nad Černými lesy - pivovár
Josef Pšenička: Líný Honza ( obnovená premiéra )

10.dubna 2010 Sázava
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

27.února 2010 Turnov - nesoutěžní představení na přehlídce Modrý kocour
Yves Jamiaque: Pan Hamilkar

20.února 2010 Pyšely ( veřejná zkouška )
Yves Jamiaque: Pan Hamilkar

21.listopadu 2009 Bělá pod Bezdězem - Tréglova Bělá
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

4.listopadu 2009 Rakovník - národní přehlídka Popelka
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

1.listopadu 2009 Benešov
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

26.října 2009 Říčany - benefice Josefa Pšeničky
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

23.října 2009 Čerčany
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

21.září 2009 Bystřice u Benešova
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

21.září 2009 Bystřice u Benešova
Yves Jamiaque: Pan Hamilkar

Průběh sezóny 2008/2009 (22 představení + 1 veřejná zkouška)

31.května 2009 Nový Bor - 27.ročník oblastní přehlídky Dospělí dětem
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

28.května 2009 Benešov - PREMIÉRA II alternace
Yves Jamiaque: Pan Hamilkar

21.května 2009 Benešov - divadlo
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

30.dubna 2009 Kosova Hora
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

18.dubna 2009 Pyšely - sokolovna
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

13.března 2009 Sázava
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

27.února 2009 Turnov - divadelní přehlídka Modrý kocour
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

27.února 2009 Turnov - divadelní přehlídka Modrý kocour
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

21.února 2009 Josefův Důl
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

21.února 2009 Josefův Důl
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

9.února 2009 Benešov - PREMIÉRA
Yves Jamiaque: Pan Hamilkar

24.ledna 2009 Praha - divadelní přehlídka Karlínské jeviště
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

23.listopadu 2008 Říčany - Šatopletův podzim
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

22.listopadu 2008 Hrádek nad Nisou - Hrádeský divadelní podzim
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

21.listopadu 2008 Hrádek nad Nisou - Hrádeský divadelní podzim
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

17.listopadu 2008 Horní Počernice
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

12.října 2008 Miletín
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

11.října 2008 Ondřejov
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

5.října 2008 Kozojedy
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

27.září 2008 Nadějkov
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

27.září 2008 Nadějkov
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

12.září 2008 Poděbrady - 37.ročník FEMAD
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

6.září 2008 Pyšely
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

Průběh sezóny 2007/2008 (15 představení+2 veřejné zkoušky)

19.června 2008 Libochovice
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

12.června 2008 Benešov
Lewis Carroll: Alenčiny rošády

29.května 2008 Benešov - Dny divadla Svatopluk
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

25.května 2008 Horní Počernice - divadlo v přírodě
Josef Pšenička: Líný Honza

15.května 2008 Benešov - Dny divadla Svatopluk
Lewis Carroll: Alenčiny rošády - premiéra II

15.května 2008 Benešov - Dny divadla Svatopluk
Lewis Carroll: Alenčiny rošády - premiéra I

8.března 2008 Lomnice nad Popelkou - krajská přehlídka Jizerské oblasti
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

27.února 2008 Týnec nad Sázavou - kulturní středisko
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

16.února 2008 Horní Počernice - divadlo
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

27.ledna 2008 Praha - divadelní přehlídka Karlínské jeviště 2007
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

13.prosince 2007 Neratovice - divadlo Lípa
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

8.prosince 2007 Kozojedy
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

25.listopadu 2007 Klánovice - kulturní centrum
Josef Pšenička: Líný Honza

24.listopadu 2007 Rokytnice na Jizerou - divadlo
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

10.listopadu 2007 Stránčice - sokolovna ( veřejná zkouška )
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

7.října 2007 Poděbrady - divadlo Na Kovárně
Josef Pšenička: Líný Honza

29.září 2007 Kostelec nad Černými lesy - pivovár "Na mlatě"
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie



Průběh sezóny 2006/2007 (31 představení)

16.června 2007 Kozojedy
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

16.června 2007 Kozojedy
Josef Pšenička: Líný Honza

9.června 2007 H.Počernice - 37.ročník festivalu ochotnických divadel - divadlo v přírodě
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

25.května 2007 Únětice
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie

25.května 2007 Únětice
Josef Pšenička: Líný Honza

24.května 2007 Benešov
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie - premiéra

28.dubna 2007 Horní Počernice
Josef Pšenička: Líný Honza

14.dubna 2007 Josefův Důl
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

14.dubna 2007 Josefův Důl
Josef Pšenička: Líný Honza

13.dubna 2007 Jablonec nad Jizerou
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

13.dubna 2007 Jablonec nad Jizerou
Josef Pšenička: Líný Honza

30.března 2007 Sázava - divadlo Jiřího Voskovce
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

22.března 2007 Třešť, krajová přehlídka Třešťské divadelní jaro
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

22.března 2007 Třešť, krajová přehlídka Třešťské divadelní jaro
Josef Pšenička: Líný Honza

12.března 2007 Benešov, Městské divadlo Benešov
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

12.března 2007 Benešov, Městské divadlo Benešov
Josef Pšenička: Líný Honza

9.března 2007 Kosova Hora - kino
Josef Pšenička: Líný Honza

2.března 2007 Praha-Ďáblice - základní škola
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

2.března 2007 Praha-Ďáblice - základní škola
Josef Pšenička: Líný Honza

2.prosince 2006 Stránčice - sokolovna
Josef Pšenička: Líný Honza

5.listopadu 2006 Říčany - divadelní přehlídka X. Šatopletův podzim
Josef Pšenička: Líný Honza

4.listopadu 2006 Miletín - XI.divadelní Erbenův Miletín
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

4.listopadu 2006 Miletín - XI.divadelní Erbenův Miletín
Josef Pšenička: Líný Honza

29.října 2006 Pyšely
Josef Pšenička: Líný Honza

15.října 2006 Čerčany - představení při příležitosti oslav 650 let Čerčan
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

15.října 2006 Čerčany - představení při příležitosti oslav 650 let Čerčan
Josef Pšenička: Líný Honza

14.října 2006 Kostelec nad Černými lesy - pivovár
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

7.října 2006 Pyšely sokolovna
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

6.října 2006 Votice Kinoklub
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

6.října 2006 Votice sokolovna ( 2x - pro školku a ZŠ )
Josef Pšenička: Líný Honza


Průběh sezóny 2005/2006 (15 představení)

17.června 2006 Týnec nad Sázavou
Josef Pšenička: Líný Honza

10.června 2006 Nadějkov ( jako hosté DS Fikar )
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

24.května 2006 Benešov ( Dny Divadla Svatopluk 2006 - PREMIÉRA)
Josef Pšenička: Líný Honza

17.května 2006 Benešov ( Dny Divadla Svatopluk 2006 )
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

8.dubna 2006 Týnec nad Sázavou ( Společenské centrum )
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

4.března 2006 Strančice
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

18. února 2006 Struhařov u Benešova
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

19. ledna 2006 Vlašim ( KD Blaník )
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

14. ledna 2006 Kozojedy
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

26. listopadu 2005 Zbraslav ( Kaškova Zbraslav )
Pavel Němec: Tak takhle to bylo aneb Život je jen náhoda...

24. listopadu 2005 Stochov
Pavel Němec: Tak takhle to bylo aneb Život je jen náhoda...

17. listopadu 2005 Praha Spektrum
Pavel Němec: Tak takhle to bylo aneb Život je jen náhoda...

12. listopadu 2005 Kosova Hora
Bolemír Noc: Čekatel

11. listopadu 2005 Petrovice
Oldřich Daněk: Střípky o královnách (dříve Nástup dam) DERNIÉRA

2. listopadu 2005 Benešov ( PREMIÉRA )
Heinrich von Kleist: Rozbitý džbán

Průběh sezóny 2004/2005 (24 představení)

9. července 2005 Týnec nad Sázavou
Pavel Němec: Tak takhle to bylo aneb Život je jen náhoda...

18. června 2005 Praha
Pavel Němec: Tak takhle to bylo aneb Život je jen náhoda...

26. května 2005 Benešov
Bolemír Noc: Čekatel

19. května 2005 Benešov
Oldřich Daněk: Střípky o královnách (dříve Nástup dam)

12. května 2005 Benešov
Pavel Němec: Tak takhle to bylo aneb Život je jen náhoda...

30. dubna 2005 Praha
Pavel Němec: Tak takhle to bylo aneb Život je jen náhoda...

15. dubna 2005 Bystřice u Benešova
Pavel Němec: Tak takhle to bylo aneb Život je jen náhoda...

22. března 2005 Vlašim
Pavel Němec: Doba kamenná

11. března 2005 Třešť
Pavel Němec: Doba kamenná

26. února 2005 Uhříněves
Oldřich Daněk: Střípky o královnách (dříve Nástup dam)

18. února 2005 Chvaletice
Pavel Němec: Tak takhle to bylo aneb Život je jen náhoda...

29. ledna 2005 Bechyně
Pavel Němec: Tak takhle to bylo aneb Život je jen náhoda...

18. ledna 2005 Praha
Pavel Němec: Tak takhle to bylo aneb Život je jen náhoda...

12. ledna 2005 Benešov
Pavel Němec: Doba kamenná

10. prosince 2005 Bystřice u Benešova
Pavel Němec: Doba kamenná

4. prosince 2004 Žebrák
Oldřich Daněk: Nástup dam

13. listopadu 2004 Maršovice
Pavel Němec: Tak takhle to bylo aneb Život je jen náhoda...

12. listopadu 2004 Praha
Pavel Němec: Doba kamenná

9. listopadu 2004 Libice nad Cidlinou
Pavel Němec: Doba kamenná

6. listopadu 2004 Týnec nad Sázavou
Pavel Němec: Doba kamenná

30. října 2004 Josefův Důl
Oldřich Daněk: Nástup dam (Jeden den Velkokněžny)

19. října 2004 Benešov
Pavel Němec: Tak takhle to bylo aneb Život je jen náhoda... (premiéra)

1. října 2004 Votice (v 18:00 hod.)
Oldřich Daněk: Nástup dam

1. října 2004 Votice (v 10:00 hod.)
Oldřich Daněk: Nástup dam



Průběh sezóny 2003/2004 (21 představení)

11. června 2004 Libochovice
Oldřich Daněk: Nástup dam

27. května 2004 Benešov
Oldřich Daněk: Nástup dam

20. května 2004 Benešov
Pavel Němec: Doba kamenná

17. května 2004 Praha
Oldřich Daněk: Nástup dam

1. května 2004 Holice
Oldřich Daněk: Nástup dam (Jeden den Velkokněžny)

20. března 2004 Rokytnice nad Jizerou
Oldřich Daněk: Nástup dam

19. března 2004 Josefův Důl
Pavel Němec: Doba kamenná

1. března 2004 Praha
Pavel Němec: Doba kamenná

31. ledna 2004 Bechyně
Pavel Němec: Doba kamenná

23. ledna 2003 Sázava
Oldřich Daněk: Nástup dam

29. listopadu 2003 Petrovice
Pavel Němec: Doba kamenná

21. listopadu 2003 Horní Počernice
Oldřich Daněk: Nástup dam

15. listopadu 2003 Maršovice
Pavel Němec: Doba kamenná

13. listopadu 2003 Říčany
Pavel Němec: Doba kamenná

7. listopadu 2003 Petroupim
Pavel Němec: Doba kamenná

23. října 2003 Neratovice
Pavel Němec: Doba kamenná

17. října 2003 Načeradec
Pavel Němec: Doba kamenná

10. října 2003 Stochov
Pavel Němec: Doba kamenná

6. října 2003 Praha
Bolemír Noc: Čekatel

19. září 2003 Senohraby
Pavel Němec: Doba kamenná

13. září 2003 Mníšek pod Brdy
Pavel Němec: Doba kamenná



Průběh sezóny 2002/2003 (22 představení)

12. června 2003 Benešov
Pavel Němec: Doba Kamenná

29. května 2003 Benešov
Pavel Němec: Doba Kamenná (premiéra)

22. května 2003 Benešov
Oldřich Daněk: Nástup dam

15. května 2003 Benešov
Pavel Němec: Podvodník a král

28. března 2003 Rakovník
Oldřich Daněk: Nástup dam

16. března 2003 Jesenice
Oldřich Daněk: Nástup dam

14. března 2003 Kardašova Řečice
Oldřich Daněk: Nástup dam

5. března 2003 Říčany
Oldřich Daněk: Nástup dam

16. února 2003 Zdice
Oldřich Daněk: Nástup dam

15. února 2003 Josefův Důl
Oldřich Daněk: Nástup dam

10. února 2003 Benešov
Oldřich Daněk: Nástup dam

1. února 2003 Bechyně
Bolemír Noc: Čekatel

20. ledna 2003 Vlašim
Oldřich Daněk: Nástup dam

16. ledna 2003 Praha
Bolemír Noc: Čekatel

30. listopadu 2002 Harrachov
Bolebír Noc: Čekatel

19. listopadu 2002 Neratovice
Pavel Němec: Podvodník a král

9. listopadu 2002 Moravská Třebová
Oldřich Daněk: Nástup dam

7. listopadu 2002 Říčany u Prahy
Oldřich Daněk: Nástup dam

25. října 2002 Kulturní dům Žebrák
Bolemír noc: Čekatel

9. října 2002 Hořovice
Oldřich Daněk: Nástup dam

4. října 2002 Jablonec nad Jizerou
Oldřich Daněk: Nástup dam

16. září 2002 Senohraby
Pavel Němec: Podvodník a král



Průběh sezóny 2001/2002 (15 představení)

26. června 2002 Benešov
Oldřich Daněk: Nástup dam (premiéra)

15. června 2002 Křečhoř u Kolína
Pavel Němec: Podvodník a král

15. června 2002 Radovesnice u Kolína
Pavel Němec: Podvodník a král

21. března 2002 Rakovník
Pavel Němec: Podvodník a král

16. března 2002 Josefův Důl
Bolemír Noc: Čekatel

7. března 2002 Horní Počernice
Bolemír Noc: Čekatel

1. března 2002 Kardašova Řečice
Pavel Němec: Podvodník a král

8. prosince 2001 Mukařov
Pavel Němec: Podvodník a král

5. prosince 2001 Benešov
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek (derniéra)

29. listopadu 2001 Říčany
Pavel Němec: Podvodník a král

24. listopadu 2001 Josefův Důl
Pavel Němec: Podvodník a král

15. listopadu 2001 Říčany
Oldřich Daněk Kulhavý mezek

3. listopadu 2001 Sadská
Pavel Němec: Podvodník a král

11. října 2001 Lázně Mšené
Oldřich Daněk Kulhavý mezek

6. října 2001 Jablonec nad Jizerou
Bolemír Noc: Čekatel



Průběh sezóny 2000/2001 (19 představení)

20. července 2001 Josefův Důl
Bolemír Noc: Čekatel

23. června 2001 Kutná Hora
Pavel Němec: Podvodník a král

30. května 2001 Benešov
Pavel Němec: Podvodník a král (premiéra)

26. května 2001 Praha
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

23. května 2001 Benešov
Bolemír Noc: Čekatel

16. května 2001 Benešov
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

12. května 2001 Plzeň
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

4. května 2001Josefův Důl
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

23. března 2001 Rakovník
Bolemír Noc: Čekatel

21. března 2001 Libice nad Cidlinou
Bolemír Noc: Čekatel

8. března 2001 Říčany
Bolemír Noc: Čekatel

3. března 2001 Hořovice
Bolemír Noc: Čekatel

6. února 2001 Praha
Bolemír Noc: Čekatel

2. prosince 2000 Mukařov
Bolemír Noc: Čekatel

23. listopadu 2000 Říčany
Bolemír Noc: Čekatel

15. listopadu 2000 Sadská
Bolemír Noc: Čekatel

10. listopadu 2000 Kardašova Řečice
Bolemír Noc: Čekatel

7. listopadu 2000 Benešov
Bolemír Noc: Čekatel (premiéra)

3. listopadu 2000 Chlumec nad Cidlinou
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek



Průběh sezóny 1999/2000 (20 představení)

12. srpna 2000 Jičín
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

7. srpna 2000 Senohraby
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

29. července 2000 Želiv
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

22. července 2000 Mukařov
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

25. června 2000 Kutná Hora
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

4. května 2000 Dobrá Voda
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

11. dubna 2000 Benešov
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

24. března 2000 Rakovník
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

22. března 2000 Praha
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

21. února 2002 Lázně Bohdaneč
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

5. ledna 2000
registrace Divadelního spolku Svatopluk Benešov na MV ČR

14. prosince 1999 Praha
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

10. prosince 1999 Bystřice u Benešova
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

26. listopadu 1999 Stochov
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

19. listopadu 1999 Josefův Důl
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

9. listopadu 1999 Benešov
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

15. října 1999 Praha
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

13. srpna 1999 Mukařov
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

31. července 1999 Červená Řečice
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

9. června 1999 Říčany
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek

7.června 1999 Benešov (první naše představení)
Oldřich Daněk: Kulhavý mezek (premiéra)